خود را با دیگران مقایسه نکنیم

نوشته ای از admin در دسته‌بندی ... | ۱۳۹۶٫۰۵٫۰۹ - ۱۰:۲۵ ٫ق٫ظ

[ad_1]

وب‌سایت بدونیم – مریم اسدی: یکی از عواملی که باعث از بین رفتن عزت نفس میشه مقایسه کردن خود با دیگرانه. موفقیت هاشون، ظاهرشون و هر چیز دیگه ای که اون ها دارن اما شما ندارید. تا زمانی که خودتون رو با دیگران مقایسه می کنید و می خواید که بیشتر از اون ها باشید زندگی شاد و رضایتمندی نخواهید داشت.
ذهن ما در مراحل پیشرفت عادت به مقایسه و مقابله دارد. این یکی از جنبه های شخصیتی ما آدم هاست که به سمت اولویت ها جذب شویم و بسیار طبیعی است که چشم مان دنبال داشتن چیزهای متفاوت باشد. اما آن چیز متفاوت چگونه می تواند باعث پیشرفت زندگی ما شود.

بسیاری از کسانی که به داشته های دیگران حسادت می کنند انسان های سست و متزلزلی هستند. این چیز عجیبی نیست زیرا تا زمانی که اعتماد به نفس به اندازه کافی داشته باشید همیشه احساس نیاز به پیشرفت نخواهید داشت. شاید آن ها نمی دانند که هدف شان در زندگی چیست. بنابراین به زندگی دیگران نگاه می کنند و با خود می گویند من باید شبیه آن ها باشم. البته از طرفی این می تواند باعث پیشرفت فرد هم بشود.

ما انسان ها از آن جایی که می خواهیم همیشه از زندگی رضایت داشته باشیم هیچوقت به این فکر نمی کنیم که انسان های موفق چه فداکاری هایی در زندگی کرده اند تا بتوانند به این موفقیت ها برسند. هیچ انسانی در یک آن پیشرفت نکرده است.

خود را با دیگران مقایسه نکنیم
با تمرکز کردن روی موفقیت های دیگران نمی توانید بخت و اقبال مشابه آنان را به دست بیاورید

تمام انسان های موفق مسیری را برای رسیدن به موفقیت طی کردن اند و تصمیمات زیادی در این راه گرفته است تا توانسته به جایی که اکنون هست برسد. زمانش رسیده که از مقایسه کردن خود با دیگران دست بردارید و روی پیشرفت های شخصی خودتان تمرکز کنید.

روی ضعف های تان تمرکز نکنید

ممکن است در هر چیزی خوب نباشید و هیچوقت هم نتوانید آن ها را به خوبی انجام دهید. پس زیاد به آن گیر ندهید و رهایش کنید. هر آن چه باعث موفقیت دوست شما می شود لزوما در موفقیت شما هم تاثیر ندارد. آیا شما از بازاریابی تلفنی برای فروش محصولات تان لذت می برید؟ خیر. پس موفقیت شما در بازاریابی نهفته نشده اما به عنوان مثال در تعمیر کامپیوتر یا رشته IT تبحر دارید. باید موفقیت را از طریق نقاط قوت و مهارت هایی که دارید به دست بیاورید.

هر آنچه هستید را بپذیرید و خودتان باشید

خیلی ها تصور می کنند اگر تلاش کنند آن فردی باشند که نیستند به موفقیت می رسند. اما این کار باعث می شود دیگر آن اعتبار و سندیت را نزد دیگران نداشته باشند. پس خودتان باشید و چیزهایی که دوست دارید را بپذیرید. با این کار کسانی که علایق مشابهی دارند را جذب می کنید و آن ها هم شما را فردی معتبر می شناسند.

اجازه دهید دیگران الهام بخش شما باشند نه باعث ناامیدی

هر حرفه ای دارای پیشگامان موفقی است که مربی و تعلیم دهنده موفقیت های مطلوب ما هستند. خوب است که بخواهیم شبیه آنان باشیم و از روش های آنان در مسیر موفقیت خود بهره ببریم. اما فراموش نکنید که خودتان را هم در این الهامات در نظر بگیرید. در کنار الهام گرفتن از شیوه های انسان های موفق با در نظر گرفتن خودتان و شیوه های خودتان می توانید به موفقیت برسید.

این را بدانید که هیچکس شما را قضاوت نمی کند

دور هر کسی که با منفی گرایی شما را دلسرد کند و باعث شود فکر کنید به اندازه کافی خوب نیستید خط بکشید. حتی اگر دوست صمیمی یا یکی از اعضای خانواده تان باشد. این افراد وقت شما را هدر می دهند و شکست شما را پیش بینی می کنند. آن ها تلاش های شما را می بینند اما دوست ندارند شاهد موفقیت شما باشند.

[ad_2]

دیدگاه‌ها خاموش

۱۰ دقیقه‌ی آخر یک روز کاری را چطور به پایان برسانیم؟

نوشته ای از admin در دسته‌بندی ... | ۱۳۹۶٫۰۵٫۰۹ - ۵:۱۰ ٫ق٫ظ

[ad_1]

مجله پنجره خلاقیت – ترجمه شادی حسن پور: آیا تا به حال پیش آمده که دقایق پایانی روز کاری تان را باعجله، صرف به پایان رساندن وظایفتان کنید؟ آن ده دقیقه های پایان کار را با چند تغییر کوچک به دقایقی کارآمد تبدیل کنید.

۱٫ به روزرسانی برنامه هایی که باید انجامشان دهید.

از ده دقیقه پایانی روز کاری تان برای برنامه ریزی کارهای روز بعد استفاده کنید و مطمئن شوید کارهایی که برای روز جاری در برنامه نوشته بودید، همگی انجام شده اند و با فهرستی خالی به سراغ روز بعدی می روید.
پیشنهاد: از ابزاری مانند اپلیکیشن Todoist برای ساماندهی ایده ها، کارها و اهداف روزمره تان استفاده کنید.
 
10 دقیقه آخر روزهای کاری را چطور به پایان برسانیم؟

2. ملاقات های غیرضروری را به روز بعد موکول کنید.

جلساتی که در ساعات پایان روز برگزار می شوند، کارایی زیادی ندارند زیرا سطح انرژی همه افراد پایین آمده است.
پیشنهاد: جلسه را به روز بعد و به ساعتی مناسب تر موکول کنید و این طور توضیح دهید که دوست دارید با انرژی تمام و کمال سر این جلسه حضور داشته باشید.

۳٫ به خوبی خداحافظی کنید.

خداحافظی دوستانه با همکارانتان باعث بهبود روابط بینابین شده و همچنین نشان می دهد شما دارید محل کار را ترک می کنید (و دیگر وقتی برای انجام کار دیگری ندارید).
پیشنهاد: اگر همکارانتان سخت مشغول انجام دادن کاری هستند و روی آن متمرکز شده اند، فقط با آنهایی که در نزدیکی تان هستند، به آرامی خداحافظی کنید.

۴٫ میزتان را مرتب و منظم کنید.

۵۰ درصد از وقت باارزش ما صرف کارهای کم اهمیتی مانند پیدا کردن نوشته ها و یادداشت ها می شود. داشتن یک میز کار منظم به شما کمک می کند تا فکری شفاف و اولویت بندی مشخصی برای روزتان داشته باشید.
پیشنهاد: فقط نوشت افزاری را روی میز قرار دهید که هر روز از آن استفاده می کنید و بقیه را به جای دیگری منتقل کنید.
 
10 دقیقه آخر روزهای کاری را چطور به پایان برسانیم؟

5. حساب ای میل کاری تان را در گوشی همراه ببندید.

در هنگام ترک کار باید به طور کامل از محیط کاری جدا شوید تا مغزتان بتواند استراحت کند و انرژی خود را بازیابد.
پیشنهاد: نوتیفیکیشن های ای میل را در گوشی همراه خاموش کنید. می توانید از برنامه های پاسخ خودکار استفاده کرده و پیامی مانند «روز بعد و در ساعات کاری با شما تماس خواهم گرفت» برای فرستندگان ای میل ارسال کنید.

۶٫ به روزی که گذرانده اید فکر کنید.

نوشتن دستاوردهایتان می تواند باعث ایجاد شادی در درازمدت شود. اگر در ده دقیقه پایانی روز کاری تان به روزی که گذشت فکر کنید، باعث می شود در ادامه روز فکر بازتری داشته باشید و دیگر به مسائل کاری نیندیشید.
پیشنهاد: از خودتان دو سوال بپرسید: بزرگ ترین دستاورد امروز چه چیزی است؟ فردا چه کاری را به شکل متفاوتی انجام خواهیدداد؟

۷٫ به ذهنتان استراحت دهید.

با نوشتن هر آنچه در ذهنتان می گذرد یا چیزهایی که باید به خاطر داشته باشید، آشفتگی های ذهنی تان را کاهش دهید.
پیشنهاد: برگه ای کاغذ بردارید و هرچه را در ذهن دارید فهرست وار یادداشت کنید. سپس آن مسائل را به فهرست برنامه هایی که باید انجام دهید اضافه کنید.

[ad_2]

دیدگاه‌ها خاموش

اینفوگرافی: استیو جابز، از آغاز تا پایان

نوشته ای از admin در دسته‌بندی ... | ۱۳۹۶٫۰۵٫۰۸ - ۸:۱۴ ٫ق٫ظ

[ad_1]

اینفوگرافی؛ استیو جابز، از آغاز تا پایان
 
 اینفوگرافی؛ استیو جابز، از آغاز تا پایان

[ad_2]

دیدگاه‌ها خاموش

زنان سرمایه دار و اقتصادی را بشناسید

نوشته ای از admin در دسته‌بندی ... | ۱۳۹۶٫۰۵٫۰۸ - ۵:۵۴ ٫ق٫ظ

[ad_1]

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری: این طور تصور می شود که سرمایه گذاری حرفه ای مردانه باشد و انتظار می رود افراد برجسته دنیای اقتصاد بیشتر در دست مردان باشد. اغلب این طور گفته می شود که زنان سرمایه داران خوب اما تاجران ضعیفی هستند، دلیلش هم ساده است؛ چون تجارت امری است که نیاز به ریسک بالایی دارد، همان چیزی که مردان به دنبالش هستند. به هر روی، اما تحقیقات نشان داده که حضور زنان باعث رونق بیشتر بازار می شد. اینجا به معرفی ۱۰ زن برجسته در دنیای سرمایه می پردازیم که به نوبه خود چرخ اقتصاد کشورشان را به حرکت درآوردند.

ژنت یلن

 
معرفی 10 زن برتر در بازار سرمایه

او که به عنوان رئیس بانک فدرال رزرو آمریکا استخدام شده بی شک مهم ترین زن در دنیای اقتصاد به شمار می رود. این اقتصاددان اهل برکلین، نخستین زنی است که تا به حال مدیریت یکی از مهم ترین بانک های مرکزی دنیا را بر عهده دارد. بعد از آغاز کار یلی، همه چشم ها به دنبال این بود که افزایش نرخ بهره بعد از ۶ سال در آمریکا توسط وی چه نتیجه ای به بار می آورد.

 

کریستین لاگارد
 
معرفی 10 زن برتر در بازار سرمایه

او مدیریت صندوق بین المللی پول (IMF) را بر عهده دارد و یکی از تاثیرگذارترین رقبای ژنت یلن محسوب می شود. لاگارد که پیش تر وزیر دارایی فرانسه و نخستین مدیر زن شرکت حقوقی McK-& Baker enzie بود، در اوج آشفتگی های اقتصادی جهان، مدیریت یکی از مهم ترین سازمان های مالی را از آن خود کرد. وب سایت تلگراف در گزارش خود این گونه می نویسد که فوربز لاگارد را به این دلیل سرشناس معرفی می کند که اگر شرکت سرمایه گذاری برادران لمن دست «خواهران» لمن بود دیگر در سال ۲۰۰۸ با ورشکستگی روبرو نمی شد و بحران جهانی اقتصاد هم رخ نمی داد. این زن ۶۰ ساله اکنون در حال مدیریت اقتصاد جهان در شرایط نابسامان است.

 

ژیل مارکوس
 
معرفی 10 زن برتر در بازار سرمایه

او نخستین زنی بود که مدیریت بانک مرکزی آفریقای جنوبی را از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۴ به عهده گرفت و پس از بازنشستگی اش تعداد مدیران زن بانک های مرکزی در نشست جی ۲۰ به دو نفر کاهش پیدا کرد. مارکوس نیز در شرایط اقتصادی آشفته در آفریقای جنوبی در حالی که قیمت کالاها در کشورش به شدت افزایش یافته و تورم به حد قابل توجهی رسیده بود به این پست گماشته شد.

 

الویرا نابیولینا
 
معرفی 10 زن برتر در بازار سرمایه

او تنها مدیر زن بانک مرکزی در اروپا است. نابیولینا که قبلا وزیر تجارت دولت پوتین بود، سمت مدیریت بانک روسیه (Russia of Bank) را در سال ۲۰۱۳ به عهده گرفت. این اقتصاددان ۵۳ ساله روسی سعی کرد که ارزش روبل را بالا ببرد و نرخ تورم را که در بالاترین سطح خود در طول سه سال بود، کنترل کند.

 

آبیجیل جانسون
 
معرفی 10 زن برتر در بازار سرمایه

او مدیر اجرایی دو شرکت سرمایه گذاری Investments Fidelty و Internaiolnal Fidely است که از سوی پدربزرگش، ادوارد س. جانسون دوم تاسیس شده بود. این در حالی است که جانسون در لیست فوربز سی و چهارمین زن قدرتمند جهان لقب گرفته است. آبیجیل جانسون اکنون ریاست دومین شرکت سرمایه گذاری متقابل آمریکا را با پشتوانه مالی بیش از ۲ تریلیون دلار به عهده دارد.

 

آنیکا فالکنگرن
 
معرفی 10 زن برتر در بازار سرمایه

او قدرتمندترین زن در بانکداری کشورهای نوردیک است که مدیریت (Banken Enskilda Skandinaviskas Sweden) سوئد را به عهده دارد. فالکنگرن در سال ۲۰۰۵ برجسته ترین زن امور مالی سوئد شناخته شد؛ این در حالی است که SEB سرمایه ای بالغ بر ۳۲۵ میلیارد دلار را به خود اختصاص داده و ۵۵ میلیون مشتری در ۲۰ کشور دنیا را دارد.

 

جیل کلی
 
معرفی 10 زن برتر در بازار سرمایه

او مدیر اجرایی یکی از چهار بانک بزرگ استرالی (Westpac» است که در گزارش فوربز قدرتمندترین زن کشورش معرفی شده است. کلی که اصالتا اهل آفریقای جنوبی است، تلاش کرده زنان تا سال ۲۰۱۷، یعنی ۲۰۰ امین سالگرد تاسیس این بانک، نیمی از مدیران بالا رتبه این بانک را تشکیل دهند.

 

هو چینگ
 
معرفی 10 زن برتر در بازار سرمایه

او ۱۴ سال است که مدیر سرمایه گذاری شرکت دولتی (Holdings Temasek) است. چینگ، همسر نخست وزیر سنگاپور قدرتمندترین مادر کشورش نیز لقب گرفته است. وی همچنین از قدرت خود برای پشتیبانی سازمان های خیریه استفاده می کند و علاقه خاصی به زمینه های آموزشی، بهداشتی و رفاهی کشورش دارد.

 

ماریا درو
 
معرفی 10 زن برتر در بازار سرمایه

او دستیار مدیر بخش بازارهای جهانی شرکت سرمایه گذاری Suisse Credit است که یکی از زنان برجسته بانک های سرمایه گذاری محسوب می شود. درو که پیش تر در شرکت سرمایه گذاری خصوصی (Group Trump) مشغول  بود، از سال ۲۰۰۳ سمت دستیار مدیر این شرکت بین المللی را به عهده گرفت و به زودی جایزه سالانه ((WBF) Finance and Banking in Women) را در سال ۲۰۰۸ از آن خود کرد.

 

آنا پاتریشیا بوتین
 
معرفی 10 زن برتر در بازار سرمایه

او مدیر بانک (Group Santander) در بریتانیاست که توسط برنامه رادیویی بی بی سی به عنوان نخستین زنی معرفی شد که بالاترین پست را در مهم ترین بانک انگلیس دارد.

منبع: گلوبال هاسپیتالیتی پورتال 

[ad_2]

دیدگاه‌ها خاموش

۱۰ ترفند هوشمندانه برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها

نوشته ای از admin در دسته‌بندی ... | ۱۳۹۶٫۰۵٫۰۷ - ۵:۲۴ ٫ق٫ظ

[ad_1]

وبسایت شبکه – مهسا قنبري: پوشیده نیست که استارتاپ‌ها اغلب در دام هزینه‌هایی می‌افتند که چندان مهم نیستند. این فقط یکی از اشتباهاتی است که کارآفرینان ممکن است مرتکب شوند. اما امروزه به واسطه پیشرفت‌هایی که در حوزه فناوری صورت گرفته و همچنین با اطلاع از برخی از امکاناتی که در اختیار ما هستند و ما ممکن است کمتر به آن‌ها توجه کرده باشیم، می‌توانیم تا حد زیادی این هزینه‌های اضافی و نه چندان مهم را کاهش دهیم.
 
 ترفندهای مدیریت هزینه!۱۰ ترفند هوشمندانه برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها

کارآفرینان باهوش همیشه به دنبال برنامه‌ها و طرح‌هایی هستند که در هزینه‌های استارتاپ خود صرفه جویی نمایند. اگر کسب و کار شما اوضاع آشفته‌ای دارد و شما مشغول دسته و پنجه نرم کردن با این شرایط هستید، چرا سعی نمی‌کنید از ترفندهای هوشمندانه استفاده کنید تا در هزینه‌های کسب و کار خود صرفه‌جویی نمایید.

در ادامه ۱۰ ترفند هوشمندانه صرفه‌جویی در پول و هزینه‌ها را برای کارآفرینان عنوان می‌کنیم:

۱- به سراغ اطلاع‌رسانی‌های دیجیتالی بروید

اخبار و اطلاعات بروز شده می‌توانند برای کسب و کارها از جمله شرکت‌های استارتاپ بسیار مهم و بااررش باشند. دسترسی به پهنای باند می‌تواند فرصتی را برای کارآفرینان ایجاد نماید تا به جای پرداختن پول بابت اشتراک روزنامه، این اخبار و اطلاعات را به صورت آنلاین بدون پرداخت هزینه‌های اشتراک دریافت نمایید.

 
 ترفندهای مدیریت هزینه!۱۰ ترفند هوشمندانه برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها
2- داد و ستد یا تجارت

داد وستد- مبادله کالا با کالا- قرن‌هاست که یک روش موثر در انجام کسب و کارها می‌باشد. در سال‌های اخیر، داد و ستد به یک روش راهبردی صحیح برای یافتن کالاها، مبادله سرویس‌ها، حفظ پول و به حرکت درآوردن موجودی و یافتن ظرفیت تولید اضافی، تکامل یافته است. انجمن بین‌المللی تجارت متقابل (IRTA) کمک می‌کند تا شرکت‌هایی که علاقمند به مبادله کالاها و سرویس‌ها هستند با هم همکاری کنند.

۳- محرک‌های غیرپولی

اعضای تیم شما اغلب اوقات به خاطر پرداخت‌های  مدت‌دار یا پرداخت‌های وابسته به سهام کار می‌کنند تا برای حقوق‌های اولیه. این کار کمک می‌کند تا هنگام راه‌اندازی و مراحل ابتدایی رشد کسب و کارتان هزینه‌‌ها کاهش پیدا کنند.

 
 ترفندهای مدیریت هزینه!۱۰ ترفند هوشمندانه برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها
4- برون‌سپاری

برون‌سپاری یک صنعت چند میلیارد دلاری است. شما می‌توانید برای ارائه محصولات و خدماتی که نیاز دارید، شرکای بیرونی خود را پیدا کنید. برون سپاری موجب می‌شود تا هزینه‌هایی که به طور معمول ثابت هستند به هزینه‌های متغییر تبدیل شوند، چرا که شما تنها زمانی که نیاز دارید از این سرویس استفاده می‌کنید.

۵- مجازی کار کنید

در عصر جدید تکنولوژی، این امکان وجود دارد که در هر کجا که هستید، کار کنید: در خانه، ماشین، فرودگاه، یا در اتاق هتل. با کارکردن به شکل مجازی- و فراهم آوردن چنین امکانی برای کارمندانتان- دیگر لازم نیست برای راه‌اندازی کسب و کارتان هزینه‌ای بابت دفتر کار بپردازید.

 
 ترفندهای مدیریت هزینه!۱۰ ترفند هوشمندانه برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها
6- از نرم‌افزارهای رایگان استفاده کنید

نرام‌افزارهای رایگان و ارزانقیمت آنلاین زیاد هستند. برنامه‌های مختلف موجود می‌توانند به شما در مدیریت امور مالی، برنامه‌ریزی پروژه‌ها، پیگیری مشتریان و غیره و غیره کمک کنند. شما همچنین می‌توانید از دوره‌های آزمایشی رایگان که اکثر نرم‌افزارهای تجاری دارند، استفاده نمایید. در این صورت شانس استفاده از اپلیکیشن‌ها را به مدت ۳۰ روز یا بیشتر خواهید داشت تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا به آن‌ها نیاز دارید یا خیر.

۷-  استفاده از اپ‌های موبایل

اپ‌های موبایل فرصت‌هایی را برای رسیدن به بهره‌وری و سودآوری فراهم می‌سازند.اپ‌های موجود در دستگاه‌های موبایل به مالکین کسب و کارهای کوچک کمک می‌کنند تا در زمان صرفه‌جویی کنند، هزینه‌ها را کاهش و درآمد و بهره‌وری را افزایش دهند، به شکل موثرتری کار کنند و خدمات بهتری را به مشتریان ارائه نمایند. در حقیقت، به نظر می‌رسد که برای هر کسب و کاری تقریباً یک اپ لازم باشد، و کارآفرینان از طریق نوآوری‌های سریعی که در فناوری‌های موبایل صورت می‌گیرند می‌توانند به سرعت به این راهکارها دسترسی پیدا کنند.      

 
 ترفندهای مدیریت هزینه!۱۰ ترفند هوشمندانه برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها
   
8-  تلفن خود را ویپ (VoIP) کنید

تلفن همچنان جزء اصلی یک شرکت موفق است. فناوری‌های جدید، گزینه‌های جدید و همچنین پتانسیلی برای کاهش چشمگیر هزینه‌ها برای کارآفرینان ارائه می‌دهند. رقابت هم هزینه‌های خط تلفن و هم هزینه‌های مکالمات راه‌ دور را پایین می‌آورد. بهبود گسترده‌ای که در سرویس VoIP ( انتقال صدا در بستر شبکه IP) صورت گرفته، جایگزین مشخصی را برای کسب و کارهای استارتاپ ارائه می‌دهد و همچنین موجب کاهش هزینه‌ها می‌گردد.

۹- به دنبال  تخفیف‌ها و کسور مالیاتی باشید

برای یک کارآفرین مهم است بداند که از چه نوع کسور یا تخفیف‌های مالیاتی می‌تواند برخوردار شود. بقیه تخفیف‌ها ممکن است شامل: سرویس اینترنت، اشتراک مجله صنعتی، لیست تماس‌های ایمیل، کلاس‌ها و آموزش‌های ارائه شده در جهت ارتقاء دانش صنعتی باشند.

 
 ترفندهای مدیریت هزینه!۱۰ ترفند هوشمندانه برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها
10- تعداد کارمندان خود را محدود نگاه دارید

داشتن کارمندان اضافی همیشه می‌تواند به هزینه و پول بیشتر ختم شود.  مدیریت منابع انسانی چیزی است که اکثر آدم‌ها از سر و کار داشتن با آن مشگل دارند، بخصوص کسانی که جدید هستند.مسیر موفقیت، معمولاً شامل استخدام کارمندان کمتر در حد نیاز است تا مدیریت کارها و وظایف روزانه به نحو بهتری صورت بگیرد. شاید هم معنی آن این است که کارهای اضافی را باید خودتان انجام دهید، اما پولی که از بابت این اضافه کاری  صرفه جویی می‌کنید، می‌تواند بسیار ارزشمند باشد.

[ad_2]

دیدگاه‌ها خاموش

تاثیر مدیریت شبکه‌های اجتماعی در موفقیت

نوشته ای از admin در دسته‌بندی ... | ۱۳۹۶٫۰۵٫۰۶ - ۲:۲۴ ٫ق٫ظ

[ad_1]

وبسایت آی بازاریابی: امروزه مدیریت شبکه‌های اجتماعی روند رو به رشدی در توسعه کسب و کارها دارد. علت این رشد سریع آن است که مدیریت صحیح شبکه‌های اجتماعی به سرعت، نتایج حاصل از بازاریابی را بهبود می‌بخشد. مدیریت شبکه‌های اجتماعی به صاحبان کسب و کار کمک می‌کند تا مخاطبان بیشتری جذب کنند و پیام‌هایی مناسب با سلیقه مخاطبان را منتشر کنند. تنها در این صورت است که یک کسب و کار از طریق شبکه‌های اجتماعی، به نتایج مثبت دست می‌یابد. ذز ادامه این مطلب ابتدا مفهوم عبارت “مدیریت شبکه‌های اجتماعی” را شرح می‌دهیم. در مرحله بعدی به اهمیت این موضوع خواهیم پرداخت.
مفهوم مدیریت شبکه‌های اجتماعی

همه شما با شبکه‌های اجتماعی آشنایی دارید. مدیریت شبکه‌های اجتماعی روشی است که با استفاده از آن می‌توان فعالیت‌های رسانه‌های اجتماعی یک برند را به خوبی حفظ و به روز رسانی کرد. امروزه شرکت‌های بسیاری از یک تیم برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی خود استفاده می‌کنند.

 
این تیم ابزارهای مورد نیاز برای به روز نگه داشتن شبکه اجتماعی را نیز در اختیار دارند و به شکلی کاملا تخصصی به مدیریت این رسانه‌ها می‌پردازند. مدیریت شبکه‌های اجتماعی به گسترش ارتباطات نیز کمک می کند. پست‌های منتشر شده کسب و کارها را در فضای مجازی زمانبندی می‌کند، سوالات مخاطبان را پاسخ می‌دهد و اطلاعات مناسب را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد تا آنها بتوانند به بهترین شکل ممکن از خدمات این کسب و کار استفاده کنند. همه این عوامل در کنار هم باعث موفقیت یک کسب و کار می شوند.
 
 تاثیر مدیریت شبکه‌های اجتماعی در موفقیت
اهمیت مدیریت شبکه‌های اجتماعی

مدیریت شبکه‌های اجتماعی به دلایل زیادی از اهمیت بالایی برخوردار است. میزان و نحوه فعالیت یک برند در شبکه‌های اجتماعی نشانگر توجه مدیر به کسب و کار است. از این رو هرچه فعالیت بهتری در شبکه‌های اجتماعی داشته باشید، افراد بیشتری با برند شما آشنا می‌شوند. به عنوان مثال ممکن است یک مشتری از خدمات شما ناراضی باشد و آن را در شبکه‌های اجتماعی مطرح کند. در این صورت اگر به عنوان یک برند مسئولیت‌پذیر مورد را پیگیری کنید و پاسخگوی سوالات این مشتری باشید، می‌توانید از گسترش نارضایتی جلوگیری کنید.

صاحبان کسب و کار با حضور فعال در شبکه‌های اجتماعی می توانند اطلاعات بیشتری را در مورد صنعت، نیاز مشتریان و فعالیت رقیبانشان به دست آورند. زیرا از طریق شبکه‌های اجتماعی می‌توانید با نظرات مثبت و منفی کاربران در مورد برند شما و یا برند رقیبانتان بیشتر آشنا شوید.

لازم به ذکر است که امروزه با استفاده از بازاریابی دیجیتال می‌توانید محبوبیت و اعتبار شرکت خودتان را افزایش دهید و مشتریان احتمالی را به سمت خود بکشانید. ذکر این نکته لازم است که فعالیت پیوسته در شبکه‌های اجتماعی و به روز رسانی پیوسته مطالب بسیار سخت است. بدین منظور شما باید از روش‌های مختلف تولید محتوا استفاده کنید که این امر نیز مستلزم زمان و انرژی زیادی است.

 
همچنین شما باید تمامی شبکه‌های اجتماعی را مدیریت کنید و تمام مطالبی را که در مورد برند شما نوشته می‌شود را مطالعه کنید. این امر به مدیریت بهتر و موثرتر رسانه‌های اجتماعی کمک زیادی خواهد کرد. یکی از وظایف مهمی که در مدیریت شبکه‌های اجتماعی باید مورد توجه قرار گیرد، شناسایی مشتریان احتمالی و برقراری ارتباط با آن‌ها است. یکی از روش‌های برقراری ارتباط نیز ارسال ایمیل است.
 
تاثیر مدیریت شبکه‌های اجتماعی در موفقیت

نکته مهم این است که اگر مدیریت شبکه‌های اجتماعی به درستی صورت نگیرد، بازاریابی دیجیتالی کسب و کارها نتیجه مثبتی در پی نخواهد داشت.

در ادامه به صورت تقسیم‌بندی شده، نقش مدیریت را در شبکه‌های اجتماعی بیان می‌کنیم:

۱) تولید محتوا

آشنایی افراد با یک برند مخصوص و وفادار ماندن به آن، تصادفی نیست. مدیریت شبکه‌های اجتماعی به منظور اجرای کمپین‌ها و تولید محتوای متناسب با کسب و کار مربوطه انجام می‌شود. هر چه تعداد بازدیدها از صفحه شخصی یک برند بیشتر باشد، مشتری احتمالی بیشتری نیز با آن آشنا خواهد شد. بنابراین تولید محتوای مناسب برای شبکه‌های اجتماعی یکی از مهم‌ترین نکاتی است که همواره باید مورد توجه قرار گیرد.

۲) ایجاد یک نام تجاری مشخص

شبکه‌های اجتماعی بسیار متنوع هستند و روز به روز نیز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. بنابراین اگر از یک نام تجاری مشخص با یک طراحی ثابت استفاده شود، امکان فعالیت در حوزه‌های بیشتری فراهم می‌شود. در نتیجه بازاریابی سودمندتر خواهد بود.

۳) مدیریت موثر جوامع آنلاین

کسب و کاری که در شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کند، می‌تواند توجه جوامع آنلاین بسیاری را به سمت خود جذب کند. افرادی که صفحه شخصی یک شرکت را دنبال می‌کنند، احتمال بیشتری دارد که نسبت به محصول این شرکت وفادار بمانند.

۴) بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

مدیران شبکه‌های اجتماعی این امکان را فراهم می‌کنند که محتوای منتشر شده درباره کسب و کار، به راحتی در موتورهای جستجو قابل دستیابی باشند. این امر برای یک کسب و کار بسیار حیاتی است.

۵) سنجش میزان موفقیت کمپین‌ها

این اندازه‌گیری بخش مهمی از فعالیت‌های شبکه‌های اجتماعی را شامل می‌شوند. مدیران شبکه‌های اجتماعی آمار بازدید از شبکه‌های اجتماعی را محاسبه می‌کنند. همچنین می‌توانند ویژگی‌ها و عادات رفتاری این بازدیدکنندگان را مطالعه کنند. از این رو به کمک این اطلاعات می‌توانند میزان موفقیت کمپین‌های مختلف را ارزیابی کنند.

۶) رتبه بندی شبکه‌های اجتماعی

چشم انداز شبکه‌های اجتماعی همواره در حال تغییر و توسعه است. ممکن است یک شبکه اجتماعی امروز محبوبیت بالایی داشته باشد ولی مدتی بعد از محبوبیت آن کاسته شود. از این رو در مدیریت شبکه‌های اجتماعی باید این آمارها را پیش بینی کرد و اقدامات متناسب را نسبت به آن انجام داد.

[ad_2]

دیدگاه‌ها خاموش

معرفی ۱۵ کسب و کار برتر و پرسود دنیا

نوشته ای از admin در دسته‌بندی ... | ۱۳۹۶٫۰۵٫۰۵ - ۲:۴۷ ٫ق٫ظ

[ad_1]


مهارت در سر و کله زدن با اعداد می تواند برای راه اندازی یک کسب و کار پر سود بسیار مفید باشد حسابداری و امور مالیاتی با ۱۸.۴٪ سود بالاترین جایگاه را در لیست پر سود ترین کسب و کار هاست.

[ad_2]

دیدگاه‌ها خاموش

همه چیز ممکنه، فقط کافیه بهایش را بپردازید

نوشته ای از admin در دسته‌بندی ... | ۱۳۹۶٫۰۵٫۰۵ - ۲:۴۷ ٫ق٫ظ

[ad_1]

وب‌سایت مدیراینفو: شما می توانید یاد بگیرید، همه چیز داشته باشید، یا هر چیزی که می خواهید باشید، به شرطی که حاضر باشید بهایش را بپردازید.
 
شما می توانید در مدتی کوتاه میلیونر شوید.
شما می توانید در هر موضوعی یک کارشناس واقعی باشید.
شما می توانید مالک یک کسب و کار موفق باشید.
شما می توانید درک عمیق معنوی داشته باشید.
شما می توانید در مسابقات مردان آهنین شرکت کنید.
 
 همه چیز ممکنه، فقط کافیه بهایش را بپردازید
شما می توانید یک فرد همدل و عاشق باشید.
شما می توانید با همکاران کسب و کار، مربیان، شریک زندگی خود، و سایر افرادی که الهام بخش شما هستند روابط زیبا و معنی دار داشته باشید.
شما می توانید همان کسی باشید که از خودتان انتظار دارید.
شما می توانید همان طور که می خواهید زندگی کنید، این شما هستید که به زندگی معنی می بخشید.

ولی باید بهای همه ی اینها را بپردازید

شما باید واقعا تصمیم بگیرید. اگر سعی می کنید به همه جا سرک بکشید به جایی نخواهید رسید. اگر می خواهید همه کس باشید، هیچ وقت کسی نخواهید شد.

شما باید انتخاب کنید که می خواهید چه کاری انجام دهید و می خواهید چه کسی باشید.
شما باید به خاطر چندین مسئله مهم، از تعداد زیادی موارد بی اهمیت چشم پوشی نمایید.
شما باید به خاطر تعدادی از بهترین گزینه ها، از انبوهی از گزینه های خوبی که پیش روی تان است چشم پوشی کنید.
شما باید ذهن و وقت خود را مدیریت کنید.
شما نمی توانید در پشت رویاهای خود پنهان شده و به توجیه زندگی ادامه دهید.

شما باید واقعا خواستار آن باشید، زیرا وقتی اقدام کنید، دیگر هیچ چیز قادر نخواهد بود شما را از داشتن آن منع نماید.شما باید عادت های بد خود را ترک کنید.

شما باید مجددا اولویت های خود را تنظیم نمایید.
شما باید بیشتر “نه” بگویید.
شما هر روز باید ابتدا کارهایی را انجام دهید که در اولویت اول هستند.

شما باید بهای چیزی را که می خواهید بپردازید

اگر حاضر باشید بها بپردازید، می توانید هر چیزی که می خواهید داشته باشید.

به جای پریشانی، بر یادگیری تمرکز کنید.
احتمالا هر روز باید تعداد زیادی فعالیت تکراری که فایده ای هم برای تان ندارند انجام دهید. شما باید این فعالیت ها را از زندگی خود حذف کنید. آنها را در گذشته خود رها کرده و آینده تان را با فعالیت هایی که شما را به
جایگاه دلخواه تان می رسانند پر کنید.
 همه چیز ممکنه، فقط کافیه بهایش را بپردازید
همه چیز ممکنه فقط کافیه بهایش را بپردازیدوقتی ۵ دقیقه وقت اضافه داشته باشید چه کار می کنید؟ آیا خودتان را سرگرم کرده و حواس تان را پرت می کنید؟ یا قدر وقت تان را می دانید؟
وقتی با عزیزان تان هستید، آیا مدام سرتان در موبایل تان است یا قدر با هم بودن را می دانید؟
آیا جدی هستید یا هنوز مطمئن نیستید؟
آیا واقعا آن را می خواهید یا هنوز مطمئن نیستید؟
آیا یک قدم در ۲۰ جهت بر می دارید یا ۲۰ قدم در یک جهت؟
امروز چند ساعت از وقت تان به هدر رفته است؟ قدر چند ساعت را دانسته و کار مفید کرده اید؟
واقعا به دنبال چه هستید؟
آیا تمایل دارید بهای چیزی را که می خواهید بپردازید؟
هیچ چیز در زندگی رایگان نیست، به خصوص وقت تان. هر چیزی هزینه ای دارد و هزینه ی زمان خیلی زیاد است. شما حتی یک ثانیه هم نمی توانید به عقب برگردید.
می توانید هدف دار زندگی کنید. می توانید وقت خود را صرف چیزهای باارزش کنید. می توانید همان کسی باشید که می خواهید. حتی بعد از موفقیت هم می توانید به پیشرفت و تکامل ادامه دهید. ولی بها باید پرداخته شود. نمی توانید تقلب کنید.
اگر بخواهید آن در دسترس شماست. ولی باید انتخابش کنید.

[ad_2]

دیدگاه‌ها خاموش

چگونه اعتماد دیگران را جلب کنیم؟

نوشته ای از admin در دسته‌بندی ... | ۱۳۹۶٫۰۵٫۰۴ - ۴:۵۴ ٫ق٫ظ

[ad_1]

روزنامه آرمان امروز: همه ما در زندگی‌مان با آدم‌هایی روبه‌رو شده‌ایم که واقعا غیرقابل اطمینان بوده‌اند. همچنان که سن‌مان بیشتر می‌شود توانایی‌مان برای تمرکز روی روابط سالم‌تر افزایش می‌یابد و ارمغان این آگاهی برای ما شادی بیشتر و به عقب راندن ناملایمت‌هاست.
 
در عین اینکه می‌توانید تا سر حد ممکن به بیرون کردن آدم‌های غیرقابل اعتماد از زمین زندگی‌تان ادامه بدهید، هنوز ممکن است با فردی رو‌به‌رو باشید که در مسیر مثبت‌اندیشی و رشدتان سنگ‌اندازی می‌کند و آن فرد کسی نیست جز خودتان.حاضر به اقرار آن باشید یا نه، ممکن است به اندازه‌ای که دوست دارید آدم قابل اعتمادی نباشید، اما قابل اعتماد بودن یکی از مهم‌ترین ارزش‌هایی است که می‌توانیم روی آن کار کنیم.
 
گرچه نمی‌توان یک‌شبه به این ویژگی دست پیدا کرد، اما کارهایی هست که می‌توانیم از امروز به شکلی متفاوت انجام بدهیم تا به مرور به آدمی قابل اعتماد، قابل اطمینان و پایبند به اصول تبدیل شویم.
 
جلب اعتماد دیگران 
قابل اتکا باشید

به حرف‌هایی که می‌زنید عمل کنید. کار ساده‌ای به نظر می‌رسد اما هنوز آدم‌های بسیاری هستند که انگار نمی‌توانند سر حرف‌شان بمانند.دوستی دارم که بارها قرار ملاقات‌هایی را تنظیم می‌کند که ظرف چند روز آنها را بر هم می‌زند و یا اصلا پیگیرشان نمی‌شود. از طرف دیگر تا به حال قرار ملاقات‌های فراوان ناکامی با دوستان دبیرستانمان گذاشته‌ایم که برخلاف توافق همگی آنها برای آمدن، هرگز همگی سر قرار حاضر نشده‌اند.برای من آزاردهنده است که هر بار بخواهم حدس بزنم آیا کسی قرار را بر هم خواهد زد یا نه.

 
مساله باید به این سادگی باشد که قراری گذاشته‌ایم پس همدیگر را ملاقات خواهیم کرد اما اغلب در رابطه با آدم‌های غیرقابل اتکا، ماجرا به این شکل پایان نمی‌گیرد.حالا می‌دانم که به تمام قرارهای این دوستم باید با دیده تردید نگاه کنم و به جای آن اگر قرار است برنامه‌ای واقعا عملی شود باید تکیه‌ام روی برنامه لحظه آخر باشد.اما این وضعیت بسیار ناکام‌کننده است. خیلی آسان‌تر بود اگر او به حرفی که گفته بود عمل می‌کرد. برای اینکه قابل اعتماد باشید باید به آنچه می‌گویید عمل کنید و قابل اتکا باشید.

صادق باشید

گاهی گفتن حقیقت و روراست بودن کار دشواری است. اما اگر قرار است آدم قابل اعتمادی باشید ضروری است که این‌طور رفتار کنید.

به قول‌ها، هرچند کوچک، وفا کنید

وقتی به کسی قولی می‌دهید، لازم است برای آن حرمت قائل شوید، مهم نیست که از نظر شما آن قول چقدر ناچیز بوده است. اگر قول داده‌اید که مسابقه ورزشی دوست‌تان را تماشا خواهید کرد، این کار را بکنید. حتی اگر حدس می‌زنید این کار به معنی تماشای دو ساعت از کسل‌کننده‌ترین بازی‌های ممکن باشد. باید به قولی که داده‌اید وفا کنید. فراموش نکنید که ممکن است همراهی شما بیش از آنچه فکر می‌کنید برای دوست‌تان مهم باشد.اگر کسی مساله محرمانه‌ای را با شما در میان گذاشت آن را برای دیگران آشکار نکنید.

 
به قول‌هایتان وفادار بمانید و اطلاعاتی را که با شما در میان گذاشته‌اند پیش خودتان نگه دارید. اگر عادت نداشته باشید که به محض دریافت اطلاعاتی که به شما سفارش کرده‌اند محرمانه نگهشان دارید، آنها را پخش نکنید آدم‌ها احترام فوق‌العاده‌ای برایتان قائل خواهند بود.اغلب اوقات آدم‌ها تنها می‌خواهند اطلاعات را به عنوان امانت به دیگری بسپرند تا احساس کنند با او ارتباط برقرار کرده‌اند. برای اینکه آدم قابل اعتمادتری باشید همان فرد قابل اطمینان و صادقی باشید که می‌تواند رازها را نگه دارد.
 
جلب اعتماد دیگران 
به اصولی پایبند باشید

آدم‌های قابل اعتماد اصول اخلاقی سفت‌وسختی دارند و پای این اصول می‌ایستند. اگر بین ارزش‌هایی که برایتان اهمیت دارند و ارزش‌هایی که اهمیت ندارند نوسان‌ کنید، به چشم دیگران آدم متقلب و غیرقابل ‌اعتمادی خواهید بود.برای مثال اگر از نظر شما وفاداری ارزش اخلاقی بسیار مهمی در یک انسان است، پس خودتان باید در عمل این وفاداری را نشان بدهید. اساسا، شما باید به اصولی که برای خود دارید عمل هم بکنید.

سخن‌چینی را کنار بگذارید

این پیشنهاد به قدر کافی شفاف است، اگر می‌خواهید آدم قابل اعتمادتری باشید بدگویی پشت سر آدم‌ها را متوقف کنید. ما دیگر کودکانی کم سن و سال نیستیم، اگر با کسی مشکلی دارید به اندازه کافی با فکر رفتار کنید که بتوانید رودررو هم با آنها صحبت کنید. اگر موضوع به آن مهمی نیست که بخواهید مستقیما با خود او صحبت کنید پس احتمالا از همان اول هم نباید با فرد دیگری این مساله را در میان می‌گذاشتید.سخن‌چینی منحصر به بدگویی پشت سر آدم‌ها نیست.

 
به طور کلی سخن‌چینی یعنی حرف زدن از اطلاعات بی‌فایده. چه اهمیتی دارد که همکارتان چند نوع رژیم را امتحان کرده و لاغر نشده است؟ این موضوعی نیست که بخواهید هنگام صرف ناهار به آن بپردازید. راستش را بخواهید عادت‌های غذایی همکار‌تان اصلا به شما ربطی ندارد.در عوض سعی کنید درباره موضوعی هوشمندانه صحبت کنید.
 
جلب اعتماد دیگران 
راهکارهای دیگر

علاوه بر موارد کلی‌تر که پیش‌تر به آن پرداختیم و می‌توان با تمرین آنها به آدم قابل اعتمادتری تبدیل شد راهکارهای جزئی‌تری نیز برای رسیدن به این منظور وجود دارد. برای مثال، اگر با آدم‌های خوب، زمان بیشتری بگذرانید احتمالش کمتر است که بخواهید کارهای آدم‌های غیرقابل اعتماد مانند سخن‌چینی یا شکستن قول‌هایتان را انجام بدهید، زیرا آدم‌هایی شما را احاطه کرده‌اند که این رفتارها را تحمل نمی‌کنند.

 
اگر با آدم‌های مثبتی رفت‌و‌آمد داشته باشید که آنها نیز قابل اعتماد و صادقند، با احتمال بیشتری رفتار شما به بازتابی از رفتار آنها تبدیل خواهد شد. مضاف بر این بفهمید که دیگران واقعا درباره شما چطور فکر می‌کنند. می‌توانید رک و راست از آدم‌های زندگی‌تان بپرسید شما را تا چه اندازه قابل اعتماد ارزیابی می‌کنند.
 
مراقب باشید چون ممکن است پاسخی صادقانه و در عین حال تند دریافت کنید. اما حتی اگر این اتفاق افتاد این بازخوردها را بپذیرید و با آن مخالفت نکنید. بهترین کاری که می‌توانیم انجام بدهیم درس‌گرفتن از اشتباهاتمان و تلاش برای ارتقای فردی است. با اینکه قابل اعتماد بودن به تلاش فراوان احتیاج دارد اما همان ویژگی‌ای است که آدم‌ها می‌خواهند در دیگری ببینند و تلاش می‌کنند که خودشان به آن دست پیدا کنند.ممکن است برای تبدیل شدن به آدمی قابل اعتماد و اطمینان به کمی زمان احتیاج داشته باشیم، اما وقتی آگاهانه در این راه قدم برداریم و ویژگی‌های آدم‌های قابل اعتماد را به خاطربسپاریم، به زودی به آدمی تبدیل خواهیم شد که برای همه افرادی که ما را می‌شناسند مورد احترام و اعتماد خواهیم بود.

[ad_2]

دیدگاه‌ها خاموش

مشاغل جذاب، برای آنهایی که به دنبال پول هستند

نوشته ای از admin در دسته‌بندی ... | ۱۳۹۶٫۰۵٫۰۴ - ۴:۴۷ ٫ق٫ظ

[ad_1]

روزنامه هفت صبح: بیزینس اینسایدر فهرستی از شغل هایی را منتشر کرده که رقابت بر سرشان زیاد است.

احتیاج به گفتن نیست که مشاغل پردرآمد همیشه محبوب ترند اما برخی مشاغل هستند که به نسبت بقیه رقابت بر سرشان بیشتر است. به گزارش بیزینس اینسایدر، یک تحلیلگر داده در مطالعات اخیرش متوجه شده مشاغلی وجود دارند که تعداد داوطلبان برای حضور در آنها خیلی بیشتر از موقعیت های شغلی آزاد است. برای پیدا کردن این مشاغل، آنها پایگاه های اطلاعاتی مربوط به همه مشاغل را بررسی کرده اند و به هزار شغل فعال رسیده اند که می توانید متقاضی استخدام در آنها باشید.

مشاغل زیر بیشترین رقابت بر سرشان بود چون عایدی شان در یک سال از ۱۰۰ هزار دلار هم بیشتر می شود.

۱) مدیر نوآوری و خلاقیت (Creative Manager)

 
 مشاغل جذاب، برای آنهایی که به دنبال پول هستند
مدیران نوآوری تیم هایی متشکل از طراحان خلاق را راهنمایی و هدایت می کنند.
میانگین پایه درآمد: سالانه ۱۱۲ هزار و ۲۰۰ دلار؛ تعداد جایگاه های آزاد: ۱۲۴۳

۲) مدیر تکنولوژی اطلاعات (IT Manager)

آنها بخش تکنولوژی اطلاعات سازمان ها را راه اندازی و مدیریت می کنند.

میانگین پایه درآمد: ۱۱۸ هزار دلار؛ تعداد جایگاه های آزاد: ۲۷۱۸

۳) پژوهشگر داده ها (Data Scientist)

آنها در علم داده ها به درجه استادی رسیده اند و داده های پیچیده دیجیتال را تحلیل و تفسیر می کنند. شبیه استفاده آماری از داده های یک سایت بخصوص در مواردی که به یک کسب و کار در تصمیم گیری هایش کمک می کند.

میانگین پایه درآمد: ۱۱۰ هزار دلار؛ تعداد جایگاه های آزاد: ۶۸۷۵

۴) مدیر زنجیره تامین (Supply Chain Manager)

مدیریت زنجیره تامین عبارت از فرآیند برنامه ریزی، اجرا و کنترل عملیات مرتبط با زنجیره تامین در بهینه ترین حالت ممکن، مدیریت زنجیره تامین دربرگیرنده تمامی جابجایی ها و ذخیره مواد اولیه، موجودی در حین کار و محصول تمام شده از نقطه شروع اولیه تا نقطه پایان مصرف است. آنها همگی با مدیریت تولیدات، خرید، انبار، پخش و خدمات پیش بینی مالی یا فعالیت هایی برای کم کردن هزینه ها و بهبود میزان دقت، مشتری، خدمات و امنیت را بر عهده دارند.

 
 مشاغل جذاب، برای آنهایی که به دنبال پول هستند
میانگین پایه درآمد: ۱۰۲ هزار دلار؛ تعداد جایگاه های آزاد: ۱۶۶۸

۵) داروفروش (Pharmacist)

نکته اینجاست که توضیحات نشان می دهد منظور اینجا کسی است که در داروخانه کار می کند و نه لزوما دکتر داروساز. به گزارش بیزینس اینسایدر، آنها داروهایی را که توسط پزشک یا انواع و اقسام طبیبان در نسخه ها تجویز شده توزیع می کنند و اطلاعات لازم را به بیماران درباره داروهای شان و نحوه مصرف آن می دهند.

میانگین پایه درآمد: ۱۲۰ هزار دلار؛ تعداد جایگاه های آزاد: ۴۲۱۳

۶) مدیر تدارکات (Procurement Manager)

مدیر تدارکات فعالیت های کارگران را برنامه ریزی، مدیریت و هماهنگ می کند و اطلاعات مربوط به آنها را ضبط می کند تا بتواند دستورهای خرید را برای تامین مصالح و خدمات صادر کند.


میانگین پایه درآمد:
۱۰۵ هزار دلار؛ تعداد جایگاه های آزاد: ۱۲۰۵

۷) مدیر مالی (Finance Manager)

مدیر مالی هدایت و هماهنگی بودجه های شرکت یا دپارتمان های آن را بر عهده دارد.

میانگین پایه درآمد: ۱۱۸ هزار دلار؛ تعداد جایگاه های آزاد: ۶۴۴۵

۸) متخصص علوم طبی (Medical Science Liaison)

متخصص علوم طبی با عموم مردم ارتباط برقرار می کند تا درباره فواید علمی محصولات دارویی به آنها اطلاعات بدهد.

 
 مشاغل جذاب، برای آنهایی که به دنبال پول هستند
میانگین پایه درآمد: ۱۴۰ هزار دلار؛ جایگاه های آزاد: ۱۳۷۳

۹) مدیر تولید (Product Manager)

مدیران تولید روی مراحل تولید محصولات نظارت و بازبینی دارند.

میانگین پایه درآمد: ۱۱۱ هزار دلار؛ جایگاه آزاد: ۱۷۷۳۱

۱۰) مدیریت مهندسی: (Engineering Manager)

آنها علم مهندسی و علم مدیریت را باید با هم ترکیب کنند. مدیران مهندسی سرپرست تیم های مهندسی هستند و هدایت و هماهنگی آنها را با هم بر عهده دارند.


پایه درآمد:
۱۴۵ هزار دلار؛ تعداد جایگاه های آزاد: ۵۲۶۳

[ad_2]

دیدگاه‌ها خاموش

برگه ی بعدی »

LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE
LOVE